Adapter Mercusys Mw300uh 300mbps

1,390 L

Mercusys Mw300uh

▪ Siguron lidhje të shpejta Wi-Fi 300Mbps për pajisjet me tela.
▪ Dy antena me terheqje të lartë 5dBi japin performancë të pritjes dhe transmetimit të përmirësuar.
▪ Me 2 × 2 MIMO, përdoruesit mund të kenë lehtësi aksesi në lidhje wireless me shpejtësi të lartë.
▪ Mbështet Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP (32 / 64bit).

1,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01077 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg