Adaptor GEMBIRD HDMI në VGA dhe audio | A-HDMI-VGA-03

950 L

A-HDMI-VGA-03

  • Kabllo konvertuese HDMI në VGA kompakte
  • Konverton hyrjen dixhitale HDMI në dalje analoge VGA + audio 3.5 mm
  • Mbështetje për gjerësi bande të lartë deri në 1920×1080 @ 60Hz, në përputhje me HDMI v.1.4
  • Rezolucioni i videos në dalje mbetet i njëjtë me rezolucionin e videos së hyrjes

950 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05087 Kategori: ,
Hyrja: 1 x HDMI 19 kunj mashkull, v.1.4
Mbështet rezolucionet deri në 1920p (pa zgjatje)
Kabllo: 15 cm
Chipset CH7101
Përmasat: 45 x 15 mm x 200 mm
Pesha neto: 36 g

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg