Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Adaptor GEMBIRD (Mini DisplayPort në HDMI) | A-mDPM-HDMIF-02

690 L

690 L

Adaptor GEMBIRD (Mini DisplayPort në HDMI) | A-mDPM-HDMIF-02

690 L

A-mDPM-HDMIF-02

  • Përshtatës Mini DisplayPort (mashkull) në HDMI (femër).
  • Mbështet Apple MacBook (Air / Pro) dhe çdo monitor HDMI ose beamer.
  • Nuk nevojitet furnizim shtesë me energji, softuer ose drejtues.
SKU: A05032 Kategori: ,

Përshkrim

Ndërfaqja: DisplayPort v.1.2, HDMI 1.3b.
Rezolucioni i videos: deri në 1920 x 1200 x 60 Hz dhe 1080p.
Konsumi i energjisë: 400 mW modaliteti aktiv, 15 mW në modaliteti i gatishmërisë.
Përmasat: 45 x 20 x 15 mm.
Pesha neto: 10 g.