Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Adaptor Tp-link Mc210cs

4,990 L

4,990 L

Adaptor Tp-link Mc210cs

4,990 L

Tp-link Mc210cs

▪ 10/100 / 1000Mbps Auto-Negocimi, Porta RJ45 që mbështet Auto-MDI / MDIX.
▪ Përputhet me IEEE 802.3ab dhe IEEE 802.3z.
▪ Zgjat distancën e fibrës deri në 15 km 9.3 (milje).

SKU: A01030 Kategori: ,

Përshkrim

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Basic Function Extends fiber distance up to 9.3 miles (15km)
Ports 1 x 1000M dual SC/UPC port
1 x 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7 × 2.9 × 1.1 in.
(95 × 73 × 27 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.8W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing