Adaptor Tp-link Tl-poe10r

2,390 L

Tp-link Tl-poe10r

▪ IEEE 802.3af përputhet.
▪ Dalja: 12VDC 1A, 9VDC 1A, 5VDC 2A e zgjedhshme.
▪ Mbështetje për shpejtësinë Gigabit.
▪ Plug-and-Play, nuk kërkon konfigurim.

2,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01019 Kategori: ,
HARDWARE FEATURES
Interface 2 10/100/1000Mbps RJ45 Port
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
1 POWER OUTPUT PORT (5.5 mm round barrel)
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (Max 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (Max 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (Max 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100m)
Power Supply 12VDC 1A, 9VDC 1A, 5VDC 2A selectable
Basic Function Compatible With IEEE 802.3af Compliant PSEs
Delivers Power Up To 100 Meters
Optional 12VDC, 9VDC or 5VDC Power Output
LED Indicator PWR
Dimensions ( W x D x H ) 3.2 × 2.1 × 0.9 in.
(81 × 54 × 24 mm)
SOFTWARE FEATURES
Basic Function Compatible with IEEE 802.3af compliant power sources (PSE)
Delivers power up to 100 meters
Selectable 12VDC, 9VDC or 5VDC power output

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg