Adaptor Tp-link Tl-sm311ls

2,500 L

Tp-link Tl-sm311ls

▪ Distanca e transmetimit deri në 20 km në 9/125 μm SMF (Fibër me një Modë)
▪ I pajtueshëm me të gjitha portat SFP në produktet TP-Link përfshirë çelsat JetStream dhe konvertuesin e mediave MC220L.
▪ Punoni me MC210CS me një lidhje me fibra.

2,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01025 Kategori: ,
HARDWARE FEATURES
DDM Yes
SFP-MSA Yes
Hot Swappable Yes
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z
Wave Length 1310 nm
Power Supply 3.3 V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-Mode Fiber
Fiber Type 9/125 μm Single-Mode
Max. Cable Length 20 KM
Data Rate 1.25 Gbps
Port Type LC Duplex
Environment Operating Temperature: 0–70 °C (32–158 °F)
Storage Temperature: -40–85 °C ( -40–185 °F)
Operating Humidity: 10–90% RH, Non-Condensing
Storage Humidity: 5–90% RH, Non-Condensing

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg