Adoptor GEMBIRD HDMI në DVI | A-HDMI-DVI-1

290 L

 

  • Përshtatës HDMI (mashkull) në DVI (mashkull).
  • Lidhës DVI me vida montimi praktike Kontaktet e veshura me ar.

290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05079 Kategori: ,
HDMI: Lidhës 19 pin (mashkull)
DVI: Lidhës mashkullor 18 + 1 pin

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg