Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Adoptor TP-LINK TL-WN821N 300Mbps Wi-Fi

1,290 L

1,290 L

Adoptor TP-LINK TL-WN821N 300Mbps Wi-Fi

1,290 L

TL-WN821N

▪ Shijoni transmetimin e shpejtë dhe të përsosur të videos dhe lundimit në Internet me këtë përshtatës USB N pa tel TP-LINK TL-WN821N.

▪ Ky adaptor USB me shpejtësi deri në 300 Mbps ju lejon të transmetoni video HD.

▪ Gjithashtu është e lehtë për tu konfiguruar dhe butoni WPS mundëson kriptimin e lehtë të sigurisë pa tel.

SKU: A00890 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Shpejtësia: 300 Mbps
Frekuenca: 2.4 GHz
Butoni: Butoni i shtytjes WPS
Përmasat 2.7x 0.8 x 0.4 inç (69 x 21 x 9.5 mm)
Lloji i antenës: Në bord
 

Kërkesat e sistemit

Windows 10/8.1/8/7/XP

Mac OS X

Linux