ANTENA TP-LINK Antenna Extension Cable TL-ANT24EC3S(UN) {052065}

1,790 L

▪ Vendosja e lehtë dhe e shpejtë në një mjedis të përshtatshëm WLAN
▪ 3 metra (9.8 këmbë) në gjatësi ju lejon të zhvendosni antenën tuaj në një pozicion optimal për të maksimizuar performancën pa tel.
▪ Përmban kabllo CFD-200 me humbje të ulët dhe performancë më të lartë me fleksibilitet të shkëlqyeshëm.
▪ Lidhës RP-SMA Mashkull në Femër, punon me antena të tipit RP-SMA

1,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07711 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg