Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Monitor Gaming AOC 27G2AE/BK

36,500 L

36,500 L

Monitor Gaming AOC 27G2AE/BK

36,500 L

Paneli IPS 27”, FreeSync dhe një kohë e shkurtër reagimi prej 1 ms.

Ekrani AOC 27G2AE është i shpejtë dhe plot ngjyra, pavarësisht se çfarë loje jeni duke luajtur.

SKU: UNI118555 Kategori: , , , , Etiketë:

Përshkrim