Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Aparat Foto-çasti Instax Mini 9 Scrapbook Set

14,900 L

14,900 L

S’ka stok

Aparat Foto-çasti Instax Mini 9 Scrapbook Set

14,900 L

S’ka stok

SKU: 10 Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Instax Mini 9 Scrapbook Set

Instax mini 9 ofron kaq shumë: ngjyra elegante, veçori të shkëlqyera shtesë si pasqyra Selfie dhe lentet Selfie, si dhe një rrip dore praktike. Dhe e gjithë kjo në një dizajn modern dhe stil – thjesht perfekt për të fiksuar imazhin tuaj të ardhshëm, në çast. I disponueshëm në 6 ngjyra.