Aparat Nintendo Switch Lite Coral (4 ngjyra)

29,990 L

Nintendo Switch Lite Coral
  • Aparati i lojrave Nintendo Switch Lite, një version i ri i aparatave Nintendo Switch i krijuar për lojë personale, dore.
  • Nintendo Switch Lite është një aparat i vogël dhe i lehtë me një vlerë të madhe.
  • Me kontroll të integruar dhe një dizajn të shkëlqyeshëm unibody, Nintendo Switch Lite është i shkëlqyeshëm për lojërat në levizje.
  • Nëse jeni duke kërkuar për një aparat lojrash të gjithin tuajin, Nintendo Switch Lite është gati të dalë në rrugë sa here dhe kudo që të jeni.
Ngjyra
Choose an option

29,990 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , , ,

Nintendo Switch Lite është i përshtatshëm për lojëra të njohura si Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe, Super Smash Bros. Ultimate, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, etj.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg