Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Aparat Nintendo Switch V2

39,990 L

39,990 L

S’ka stok

Aparat Nintendo Switch V2

39,990 L

Aparat Nintendo Switch V2 Joy-con Neon Kuq & Blu

Luaj mënyrën tënde me sistemin e lojrave Nintendo Switch. Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, vetëm ose me miq, sistemi Nintendo Switch është krijuar për t’iu përshtatur jetës suaj. Mbërtheni Nintendo Switch tuaj për të shijuar lojërat HD në TV tuaj. Del jashte? Thjesht zhbllokoni konsolën tuaj dhe vazhdoni të luani në modalitetin e dorës

S’ka stok

SKU: 122338 Kategori: , , , Etiketë:

Përshkrim

Aparat Nintendo Switch V2 Joy-con Neon Kuq & Blu

3 Mënzrat e Lojës:

– Modaliteti TV, Modeli Tabletop, Modaliteti Handheld
– Ekran me kapacitet prekës 6,2-inç, me shumë prekje
– 4.5-9 + Orët e Baterisë * Do të ndryshojë në varësi të kushteve të përdorimit të softuerit
– Lidhet përmes Wi-Fi për lojëra me shumë lojra; Deri në 8 konzolla mund të lidhen për multiplayer pa tel lokal

Informacion shtesë

Gjendja