Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Aparat Xbox One X 1TB

49,990 L

49,990 L

S’ka stok

Aparat Xbox One X 1TB

49,990 L

Argëtohuni siç duhet, duke shijuar këtë Aparat Microsoft Xbox One X 1TB. Me 40 për qind më shumë energji se çdo aparat tjetër, ju lejon të përjetoni lojëra të vërteta gjithëpërfshirëse 4K.

S’ka stok

SKU: 117720 Kategori: , ,

Përshkrim

‘- Përjetoni 40% më shumë energji se çdo konsol tjetër
– Fuqisë grafike e përpunimit dhe një lexues 4K Blu-ray siguron lojëra dhe argëtim më gjithëpërfshirës
– Luaj me komunitetin më të madh të lojtarëve në rrjetin më të përparuar me shumë lojtarë
– Punon me të gjitha lojërat dhe aksesorët tuaj Xbox One
– Ideale për ekranet 1080p! Lojërat funksionojnë perfekt, duken të mahnitshme dhe ngarkohen shpejt.
– Konsolë Xbox Microsoft One X 1TB ka 3 porta USB dhe 1 dalje audio dixhitale
– CPU 2.30 GHz dhe ka 8 Core
– Përmasat e produktit: 2,36 “Gj x 9,44” L x 11,81 “H

Informacion shtesë

Peshë 4 g/kg
Gjendja