Aparat Xbox Series S 512GB Fortnite Edition

41,490 L

Merr paketën Xbox Series S – Fortnite & Rocket League, duke përfshirë Midnight Drive Pack, 1000 V-Bucks dhe 1000 kredite Rocket League. Me paketën “Fornite Midnight Drive” mund ta pajisni avatarin tuaj me veshjen Dark Skully, Dark Skully Satchel Back Bling dhe Dark Splitter Pickaxe dhe të shpenzoni 1000 V-Bucks për artikujt tuaj të preferuar në Fortnite Battle Royale dhe më shumë. Në paketën ekskluzive të Rocket League ju merrni makinën e jashtëzakonshme Purple Masamune me Ngritjen e valëve virtuale të purpurta, rrotat e purpurta Zefram dhe 1000 kredite shtesë të Rocket League. Me këtë paketë mund të krijoni plane, të përmirësoni në Rocket Pass Premium ose të blini përmbajtjen më të kërkuar nga Dyqani i Artikujve Rocket League. Dhe meqenëse Fortnite dhe Rocket League vijnë falas me Xbox, ju mund të hidheni në betejë me miqtë tuaj menjëherë.

41,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128405 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg