Aparat Xbox Series S 512GB White

39,900 L

Shijoni një përvojë të lojrave të nivelit të lartë me këtë aparat Microsoft Xbox One S. Përmban një procesor grafik të fuqishëm për të ofruar cilësi të jashtëzakonshme vizuale. Blu-ray Xbox One S 4K është gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyeshme. Mund ta lidhni me shërbimin Xbox Live për të transmetuar filma, për të shkarkuar lojëra dhe për të luajtur me të tjerët në të gjithë botën.

39,900 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 124563 Categories: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg