Aparat Xbox Series X 1TB Black

62,990 L

The world’s most powerful Console. Games play better on Xbox One x. With 40% more power than any other Console, experience immersive true 4K gaming. Blockbuster titles look great, run smoothly, and load quickly even on a 1080p screen. Xbox One x also works with all your Xbox One games and accessories as well as Xbox live, the most advanced multiplayer network, giving you more ways to play. Broadband internet required (ISP fees apply). online multiplayer requires Xbox live Gold subscription (sold separately – ISP fees may apply)

S’ka stok

SKU: 124562 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg