Barcode Readers Newland 1d/2d Cmos Fr2780-b-20

16,650 L

  • FR27 Urchin, skaneri më i vogël i Newland, vendos ekuilibrin perfekt midis performancës dhe lojës.
  • Dritarja e saj e madhe e skanimit dhe toleranca e jashtëzakonshme e lëvizjes e bën skanimin shumë të lehtë.
  • Me mundësinë për tu montuar në mënyrë horizontale, vertikale dhe për të manipuluar kabllon, FR27 Urchin mund të instalohet për t’u ndërthurur në mjedisin e tij.

16,650 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A08113 Kategori: , , ,
Performance
Image Sensor 640×480 CMOS
Illumination White LED
Depth of Field EAN13 (13mil) 20mm-105mm
Depth of Field PDF417 (6.67mil) 30mm-40mm
Depth of Field Data Matrix (10mil) 30mm-45mm
Depth of Field QR (15mil) 0mm-85mm
Minimal Print Contrast 20%
Scan Angle Roll 360°
Scan Angle Pitch ±75°
Scan Angle Skew ±75°
Field of View Horizontal 68°
Field of View Vertical vertical: 51° diagonal: 84.8°
Scan Modes Sense Mode, Continuous Mode
Motion Tolerance 2.7 m/s
Data capture
1D All major 1D symbologies
2D QR Code, Data Matrix, Aztec, Micro PDF, Micro QR, PDF417, etc.
Physical
Dimensions (mm) 66.3(W)x76.3(D)x38(H)mm (max.)
Weight 120g
Interfaces USB
Input Voltage 5VDC±5%
Current @ 5VDC Operating 140mA (typical)
Current @ 5VDC Standby 100mA (typical)
Power Consumption 698mW (typical)
Environmental
Ambient Light 0~100,000lux (natural light)
Operating Temperature -20℃ to 60℃ (-4°F to 140°F)
Storage Temperature -40℃ to 70℃ (-40°F to 158°F)
Humidity 5% to 95% (non-condensing)
Electro Static Discharge (ESD) ±12 kV (air discharge), ±8 kV (direct discharge)
Drop 1.5m
Sealing IP42
Accessories
Standard USB cable, used to connect the scanner to a host device
Device Management
Software EasySet (configuration)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg