Bluetooth audio stereo receiver GEMBIRD | BTR-05

1,490 L

– Transmetoni muzikën tuaj me valë në stereon tuaj.
– E përsosur për përdorim me celularin ose tabletën tuaj
– Marrës Bluetooth stereo audio me bateri të integruar
–  Koha e gatishmërisë së lidhjes është 18 orë dhe deri në 3 orë kohë pune
– Përdor fole stereo 3,5 mm për t’u lidhur me stereo shtëpinë tuaj, TV, audio makine, etj…
– Punon me të gjithë mp3-players, telefonat, tabletët ose PC-të që mund të transmetojnë muzikë përmes Bluetooth
– Arritja e sinjalit deri në 10 m

1,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg