Bluetooth Speaker Xiaomi Mi Portable Gray

Çmimi origjinal qe: 3,690 L.Çmimi i tanishëm është: 2,700 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Bluetooth Speaker Xiaomi Mi Portable Gray

Çmimi origjinal qe: 3,690 L.Çmimi i tanishëm është: 2,700 L.

Altoparlanti portativ Bluetooth Xiaomi ka një trup të vogël, i cili mund të mbahet në çantë ose të mbahet lehtësisht në dorë.

10 orë jetëgjatësi baterie.

E pajisur me një bateri me kapacitet të lartë 2000 mAh, mund të luajë muzikë deri në 10 orë kur është plotësisht e karikuar. Bateria e madhe, jetëgjatësia e baterisë, zgjat jetën e muzikës.

Mikrofon i integruar me ndjeshmëri të lartë dhe raport të lartë sinjal-zhurmë, teknologji e integruar e anulimit të jehonës, për të siguruar thirrje transparente dhe të qarta, në mënyrë që çdo telefonatë të jetë si komunikimi ballë për ballë.

SKU: 128034 Kategori: , ,
Xiaomi
Connectivity:
Bluetooth 5.0
Other features:
Rated output power 4W. TWS feature. Waterproof IP67.
Dimensions:
86 x 86 x 45 mm
Weight:
185g
Battery:
2000mAh – up to 10 hours playback (60% volume)
Color
Gray
Lidhja

Marka

Lloji

Ngjyra

Bluetooth Speaker Xiaomi Mi Portable Gray

Çmimi origjinal qe: 3,690 L.Çmimi i tanishëm është: 2,700 L.