Audio
Boks Moye Brick i Zi

Çmimi origjinal qe: 4,499 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Boks Moye Brick i Zi

Çmimi origjinal qe: 4,499 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

  • MOYE Brick Bluetooth është një altoparlant i fortë dhe kompakt që do t’ju ofrojë deri në 6 orë argëtim të paharrueshëm!
  • Mund ta mbani kudo me vete dhe të luani muzikë nga telefoni inteligjent, radioja FM ose kablloja AUX.
SKU: 133065 Kategori: , , Etiketa: , , ,

 

Sistemi Stereo
Mënyra e lidhjes Bluetooth 5.0
Kapaciteti i baterisë 4000 mAh
Jetëgjatësia e baterisë Deri në 6 orë
Koha e karikimit të baterisë Eshtë rreth 4 orë
Përmasat 260 x 88 x 88 mm
Pesha 775 g
Kartë të tjera Bluetooth, FM, TF, U disk, AUX, TWS
Fuqia 2 x 10 W
Audio
Boks Moye Brick i Zi

Çmimi origjinal qe: 4,499 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.