Shopping Cart

No products in the cart.

Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3399

4,689 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3399
Ngjyra: Gri e zezë, Gri
Materiali kryesor: Oksford/ Poliester
Përmasat: 16 * 30 * 45cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 26cm (15,6)
Pesha: 1.06 kg
Kapacitet: 19 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;
Përdoret për: Biznes, Kolegj, Ngjitje, Çiklizëm, Hiking, Udhëtim
SKU: 124941 Kategori: , Etiketë:
1. Zinxhirë dyshe me katër dhëmbë kundër vjedhjes.
2. Me tel USB të ndashëm brenda dhe me portë të jashtme USB.
3. Kapacitet i madh, me shumë xhepa të organizuar dhe ndarje laptopi, përshtatet deri në 15,6 ”.
4. Projektimi i ventilimit tre-dimensional në formë U-je ndihmon për konvekcionin e ajrit, ventilimin dhe eliminimin e nxehtësisë.
5. Rezistent ndaj gërvishtjeve, spërkatjes së ujit.