Çantë mbrojtëse për Nintendo Switch Steelplay Zi/Kuq

1,690 L

Çantë mbrojtëse për Nintendo Switch është aksesor thelbësorë për mbrojtjen dhe transportimin e Aparatit Nintendo Switch dhe aksesorëve të tij.

– Mbron konsolën nga goditjet dhe gërvishtjet
– Ju lejon të mbani dhe ruani në mënyrë të sigurt konsolën dhe lojërat tuaja
– Hapësira e magazinimit për 10 karta loje
– Xhep me zinxhir për ruajtjen e aksesorëve
– Dorezë mbajtëse

1,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125621 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg