Çantë shpine Laptop Tigernu T-B3515

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3213
Ngjyra: Gri e errët
Materiali kryesor: Najlon
Përmasat: 45 * 31 * 18cm (15,6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1.2 Kg
Kapacitet: 20 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124484 Kategori: , ,
1. Shtresë e dyfishtë me katër dhëmbë zinxhir kundër vjedhjes, me dry të lirë
2. Me portë USB, duke ngarkuar pajisjet tuaja mobile në çdo kohë
3. Rrezistuese ndaj gërvishtjeve
4. Dizajn i përshtatshëm i xhepave të vegjël
5. Materiali i papërshkueshëm nga uji najloni me cilësi të lartë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg