Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Çantë shpine Laptop Tigernu T-B3639

6,490 L

6,490 L

Çantë shpine Laptop Tigernu T-B3639

6,490 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3539
Ngjyra: E zezë
Materiali: Najloni me lëkure
Përmasat: 29 * 13 * 43cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 26* 2.5cm
Pesha: 1,98 kg
Kapacitet 20-35 Litra
Tjetër: Rezistente ndaj ujit;;
SKU: 124937 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

1. Çanta shpine urbane 4-në-1, katër mënyra për të paketuar, mund ta ndryshoni në çdo kohë.
2. Rrip shpatullash i ndashëm,
3. Ndarje e veçantë e laptopit, e përshtatshme për laptop 12 ″ – 15,6
4. Portë 4.0 i karikimit të shpejtë, Ngarkon deri në 20% më shpejt se kabllot standarde dhe transferon të dhëna në 800Mbps përmes USB 2.0.
5. Dizajni i hapjes dhe mbylljes me shumë kënde.