Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3259

Çmimi origjinal qe: 5,289 L.Çmimi i tanishëm është: 4,490 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3259

Çmimi origjinal qe: 5,289 L.Çmimi i tanishëm është: 4,490 L.

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3259
Ngjyra: Gri e zezë
Materiali: Copë Oxford
Përmasat: 30 * 16 * 47cm  (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 26.5cm
Pesha: 1,1 kg
Tjetër: Karikim USB, anti-vjedhje.
SKU: 124486 Kategori: , , Etiketë:
1. Portë karikimi USB për përvojë më të mirë të përdoruesit.
2. Kundër pikave të ujit dhe pëlhurë oxford e papërshkueshme nga uji.
3. Zinxhir me dy shtresa, katër dhëmbë, anti-hajdut .
4. Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, e lëmuar dhe e qëndrueshme.
5. Dizajn ergonomik, rrjetë për frymëmarrje, jastëk të butë dhe rripa në formë S.
6. Mban depërtueshmërinë e ajrit dhe ul presionin e bagazhit.
Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3259

Çmimi origjinal qe: 5,289 L.Çmimi i tanishëm është: 4,490 L.