Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Çantë shpine laptopi Tigernu T-B3319

3,990 L

3,990 L

Çantë shpine laptopi Tigernu T-B3319

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3319
Ngjyra: E zezë
Materiali kryesor: Najlon i papërshkueshëm nga uji/ Poliester
Përmasat: 47 * 30 * 18cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 25cm (15,6)
Pesha: 1.2 kg
Kapacitet: 19 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;
Përdoret për: Biznes, Kolegj, Ngjitje, Çiklizëm, Hiking, Udhëtim
SKU: 124942 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

1. Material i zgjedhur me cilësi të lartë i papërshkueshëm nga uji.
2. Karikim i integruar në USB (priza terdapat dhe banka e energjisë didalam tas)
3. Rrip bagazhi
4. Xhepi i fshehur i pasmë; Xhepi anësor; Xhepi i shishes anësore; Mbajtëse çelsash
5. Rezistent ndaj gërvishtjeve
6. Zinxhir me dy shtresa anti-vjedhje

Informacion shtesë

Peshë 3790 g/kg