Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3351 15.6″

6,490 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3351 15.6″

6,490 L

Çanta Tigernu T-B3351 15.6″ ka një dizajn modern, është e bollshme dhe funksionale, përmban një port USB me një sistem teli të integruar që lidhet me Power Bank, duke ju lejuar të karikoni pajisjet e lëvizshme kudo dhe në çdo kohë. Suporti i shpinës është bërë nga një material i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji – najlon. Karakterizohet nga rezistenca e shtuar ndaj lagështirës, prerjeve dhe ndikimeve të tjera mekanike. Për të mbrojtur artikujt e vendosur brenda nga ndërhyrës do të ndihmojë një bravë të veçantë kombinimi që vjen me komplet. Prania e një xhepi të fshehur në pjesën e prapme të modelit bën të mundur fshehjen e gjërave më të vlefshme nga sytë prishës.

SKU: 124488 Kategori: , Etiketë:

Marka: Tigernu
Ngjyra: e zezë
Materiali: Poliester
Dimensionet: 44*30*15.5cm
Ndarja për Laptop: 36*28cm
Pesha: 1kg
Rezistente ndaj ujit, usb për power bank, dry me kod

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3351 15.6″

6,490 L