Carrying Case & Screen Protector Nintendo Switch OLED

3,490 L

Mbrojtësi i kasës mbajtëse dhe ekranit Nintendo Switch (OLED) ofron mbrojtje optimale për konsolën tuaj kundër ashpërsisë së përdorimit të përditshëm.
-Kjo çantë mbron konsolën tuaj nga rrëshqitjet, goditjet dhe goditjet aksidentale kur jeni jashtë
– Organizuesi i integruar i fishekut të lojës ofron qasje të shpejtë në lojërat tuaja të preferuara (nuk përfshihet)
-Vjen me një mbrojtës ekrani për të mbajtur ekranin me prekje të konsolës tuaj të mbrojtur nga gërvishtjet, gërvishtjet dhe gërvishtjet

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127684 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg