Shopping Cart

No products in the cart.

Dylbi Fujinon 7×50 WPC-XL Marine me Busull

48,900 L

‘- Duke kombinuar performancën dhe vlerën e shkëlqyer, dylbitë Fujinon 7×50 WPC-XL Mariner janë dylbitë e pajisura me një busull.

– Ata kanë lente me shumë veshje, një pamje të jashtme të fortë nga polikarbonati dhe një peshë jashtëzakonisht të ulët për një optikë të papërshkueshme nga uji dhe mjegull 7×50.

– Në fakt, këto dylbi të blinduara prej gome dhe do të notojnë në ujë kur rripi i përfshirë të jetë i lidhur.

– Ndriçimi LED dhe butoni i aktivizimit të busullës janë në objektivin e majtë, larg vetë busullës, në mënyrë që të shmanget ndërhyrja elektrike.

S’ka stok

SKU: UNI16366963 Kategori: , Etiketa: , ,
  • Modeli Ekonomik i Lundrimit me Varkë të Fujinon.
  • I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga mjegulla.
  • Noton në ujë (me rrip të bashkangjitur).
  • Porro Prism.

 

Marka