Shopping Cart

No products in the cart.

Dylbi Fujinon 7×50 WPC-XL Marine

41,900 L

‘- Dylbi Mariner Fujinon 7×50 WP-XL është dylbi i nivelit fillestar për lundrim, i pajisur me lente me shumë veshje, një pjesë të jashtme të fortë polikarbonat dhe një peshë jashtëzakonisht të ulët për një optikë 7×50 të papërshkueshme nga uji dhe mjegull.

– Në fakt, kjo njësi e blinduar prej gome do të notojë në ujë kur rripi i përfshirë të jetë i lidhur.

S’ka stok

SKU: UNI16330457 Kategori: , , Etiketa: , ,
  • Modeli Ekonomik i Lundrimit me Varkë të Fujinon.
  • I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga mjegulla.
  • Noton në ujë (me rrip të bashkangjitur).
  • Porro Prism.

 

Marka