Shopping Cart

No products in the cart.

Dylbi Fujinon 8x32W KF

Çmimi origjinal qe: 41,900 L.Çmimi i tanishëm është: 37,690 L.

‘- Seria e dylbive FUJIFILM KF ofron një strukturë të vogël trupore kompakte, me prizëm çati, e cila lejon mbajtjen dhe transportimin e lehtë.

– E përkryer për përdoruesit që variojnë nga fillestarët deri tek amatorët e avancuar, Seria KF përmban optikë me cilësi të lartë dhe ka përfshirë gjithashtu në dizajnin e saj material xhami “eko-xham” pa toksikan.

– Ideale për gjuetarët, vëzhguesit e shpendëve dhe aktivitete të tjera në natyrë.

S’ka stok

SKU: UNI600016052 Kategori: , , Etiketa: , ,

Performanca optike

  • Distanca minimale e fokusit 2,5 m
  • Pesha 470g
  • Këndi diagonal i shikimit 7,5°
  • Përmasat 130,5 x 138,5 x 53 mm
  • Zmadhimi 8x
  • Relief për sytë 14,5 mm
  • Fusha e Pamjes Në 1000m 131,1
  • Shkëlqimi relativ 16
  • Diametri i lenteve 32 mm

 

Marka