Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Dylbi Fujinon KF 7×28 H

36,990 L

36,990 L

S’ka stok

Dylbi Fujinon KF 7×28 H

36,990 L

‘- Dylbitë e reja të serisë KF janë projektuar për profesionistët që kanë nevojë për syze optike me performancë të lartë me një kosto të reduktuar.

– Lentet e saj me shumë veshje lejojnë përdoruesin të arrijë një vizion të ndritshëm dhe të qartë.

– Angazhimi i thellë i Fujifilm për të mbrojtur planetin tonë ka frymëzuar përdorimin e sistemit miqësor ndaj mjedisit “Echo-Glass”.

– Kur mendoni për performancë superiore, dizajn inovativ dhe optikë miqësore me mjedisin, mendoni Fujifilm.

S’ka stok

SKU: UNI600016052-1 Kategori: , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Performanca optike

  • Zmadhimi 7x
  • Diametri i lenteve të objektit 28 mm
  • Relief për sytë 15 mm
  • Fusha e shikimit 7.3 gradë
  • Shkëlqimi 16
  • Largësia minimale e objektit 5.0 m
  • Distanca e rregullimit  58~70 mm
  • Dimensionet 113x121x38.5
  • Pesha 340 g

 

Informacion shtesë

Marka