Shopping Cart

No products in the cart.

Dylbi Olympus 8X21 RC II WP Jeshile

Çmimi origjinal qe: 12,999 L.Çmimi i tanishëm është: 10,999 L.

  • Dylbi Olympus 8×21 RC II WP – Metal Magenta është një dylbi e lehtë, e papërshkueshme nga uji, ideale për shëtitje, ngjarje sportive dhe udhëtime në plazh.
  • Dizajni kompakt e bën këtë dylbi të lehtë për t’u futur në paketimin tuaj.
  • Optika me shumë shtresa transmeton imazhe të ndritshme, me kontrast të lartë me detaje të mprehta.
  • Zmadhimi 8x shfaq një kënd shikimi 6,3 gradë, i shkëlqyeshëm për pamje nga afër të veprimeve në terren dhe vëzhgim të detajuar të pamjeve në pushimet tuaja të ardhshme.

S’ka stok

SKU: UNI133124 Kategori: , Etiketa: , ,
Zmadhimi 8.0x
Prizmat e çatisë BK-7
Këndi i shikimit 6,3°
Optika Me shumë shtresa
Konstruksion I papërshkueshëm nga uji
Fokusimi Ergonomik i qendrës
Dizajn Kompakt i lehtë

 

Marka

Ngjyra