Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Ekran Gaming AOC G2590FX

28,900 L

28,900 L

Ekran Gaming AOC G2590FX

28,900 L

Është i shpejtë!

– Shpejtësia e rifreskimit 144 Hz e shoqëruar me kohë përgjigjeje prej 1 ms dhe mbështetje FreeSync Premium.

– Ekran 24,5″ në Full HD në një dizajn elegant pa kornizë me 3 anë.

SKU: UNI121788 Kategori: , , , , Etiketë:

Përshkrim

Size 24.5″
Screen Area 21.41 x 11.91″ / 543.74 x 302.62 mm
Panel Type TN LCD
Touchscreen No
Resolution 1920 x 1080
Aspect Ratio 16:9
Pixels Per Inch (ppi) 90 ppi
Finish Matte
Maximum Brightness 400 cd/m2
Contrast Ratio 1000:1
Dynamic Contrast Ratio 50,000,000:1
Refresh Rate 144 Hz
Variable Refresh Technology FreeSync
Bit Depth / Color Support 6-Bit+FRC (16.7 Million Colors)
HDR Compatibility None
Response Time 1 ms
Viewing Angle (H x V) 170 x 160°
Dot Pitch 0.2832 x 0.2832 mm
Backlight Lifespan 50,000 Hours