Electric Scooter In-motion E-Scooter L8 Series

61,900 L

Eksperiencë unike, komfort, siguri, cilësi dhe zbavitje. Aplikacioni InMotion ju lejon të programoni L8F tuaj saktësisht si dëshiron. Feneri i ndritshëm i përparmë siguron që ju të mund të shihni rrugën përpara ndërsa RGB
Paneli i dritës LED ju jep mundësinë të shiheni sido që dëshironi me mijëra kombinime ngjyrash dhe animacione.

61,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Kontroll i butë i gazit
Shpejtësi: 18.5 mph
Pavarësi lëvizje: 35 km
Bateri: LG 36V 8.7Ah
Motor: 250 W
Sistem frenimi: Electronic front, foot brake in rear
Ndriçimi: Drita tëpersonalizueshme RGB LED me shirita, Dritë në rrotën prapa tanerf ket
Pesha: 26.5 lbs
Përmasat: 1056 x 430 x 1100 mm, Folded Size: 1105 x 166 x 366 mm
Bluetooth 4.0 BLE për InMotion App

Peshë 12 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg