Fashetë GEMBIRD 100 mm x 2,5 mm, 4 ngjyra | NCT-100

150 L

NCT-100

  • Kabllo najloni.
  • Vetëbllokohet, nuk çlirohet.
  • 100 mm gjatësi, 2.5 mm gjerësi.
  • 4 ngjyra: e zezë, e kuqe, e verdhë, jeshile x 25 copë secila ngjyrë.
  • Qese prej 100 copë.

150 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07172 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg