GEMBIRD DisplayPort to VGA adapter cable, white | A-DPM-VGAF-02-W

1,090 L

Interface: DisplayPort v.1.1a Video resolution: up to 1920 x 1200 x 60 Hz and 1080p Power consumption: 400 mW active mode, 15 mW in standby mode Dimensions: 41 x 22 x 14 mm Net weight: 8 g

1,090 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A05028 Categories: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg