GEMBIRD High speed HDMI cable with Ethernet “Select Series”, 0.5 m | CC-HDMI4L-0.5M

190 L

Type: High-speed with Ethernet
Bandwidth: 18 Gbps data throughput
Supported resolutions: 1080p resolution at 60Hz, 4K resolution at 60Hz
Supported features: CEC. HEC, HARC, 3D, Deep Color up to 16-bits per channel, x.v.Color™_x0

190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05144 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg