GEMBIRD Passive DVI-D male to dual DVI female splitter cable, 0.3 m, black | A-DVI-2DVI-01

1,090 L

• Output: 2 x DVI female sockets
• Input: 1 x DVI-D male plug
• Supports resolutions up to 1080p
• Cable: 0.3 m
• Dimensions (box): 45 x 15 mm x 50 mm
• Net weight: 0.13 kg

1,090 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A05051 Categories: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg