Handheld Barcode Scanner Newland Bluetooth 1d/2d Cmos Hr3280-bt-c

28,990 L

  • E pajisur me një CPU të jashtëzakonshëm, skaneri pa tel HR3280-Bluetooth i Newland-it mund të kapë me lehtësi barkode me dendësi të lartë, vëllim të lartë dhe të shtrembëruar, të shtypura në letër ose të shfaqura në ekran.
  • Projektuar si një skanues me konsum të ulët për të zvogëluar problemet e lidhjes dhe për të maksimizuar përputhshmërinë për aplikime të ndryshme.
  • Miratimi i teknologjisë së fundit Bluetooth për të qenë i fortë kundër ndërhyrjeve dhe i qëndrueshëm për të transmetuar të dhëna.

28,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A08106 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg