Handheld Barcode Scanner Newland Wireless 1d/2d Cmos Hr2070-rff

13,650 L

 • NLS-HR20-RF është e pajisur me çipin e dekoderit të gjeneratës së tretë të Newland, duke e bërë kapjen e barkodeve me dendësi të lartë, me vëllim të lartë , shtrembër, të shtypura në letër ose në ekran.
 • Ndërtim i qëndrueshëm.
  Strehimi i tij i thyer është mbyllur me standardet IP42 për mbrojtje nga pluhuri dhe uji dhe i reziston rënieve nga 1,2 m të larta.
 • Përveç baterisë a2000mAh, NLS-HR20-RF gjithashtu vjen me një modalitet të ulët të energjisë që e ndihmon atë të mbahet ne punë më gjatë.
 • Dizajn elegant Ergonomik
  Përzierja e ergonomisë dhe estetikës në modelin e saj, NLS- HR20-RF nuk siguron vetëm komoditetin dhe produktivitetin e operatorit për skanimin intensiv të kodeve por gjithashtu plotëson nevojat estetike të epokës O2O.
 • Komunikim pa tel i përshtatshëm.
  Me teknologjinë RadioFrequency 2.4GHz, ky skaner siguron komoditet pa tel dhe lirinë e një lidhjeje të qetë për një diapazon 50m pa kabllo të ndërlikuar.
 • Lidhni dhe përdoreni pa asnjë trajnim ose instalim, lidhje të thjeshtë dhe të lehtë për t’u përdorur.

13,650 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A08104 Categories: , , ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg