Handheld Bluetooth Barcode Scanner Newland 1d Ccd Bs8060-3v

16,890 L

  • BS8060 Piranha është një skaner barkod i shpejtë, i vogël dhe i lëvizshëm, duke siguruar lehtësinë për të patur gjithmonë një skaner në majë të gishtave tuaj.
  • Përmasat prej 88 x 46 x 24.5 mm e bëjnë atë mjaft të vogël për t’u futur në xhepin tuaj dhe mjaft të lehta për ta mbajtur gjatë gjithë ditës.
  • Pavarësisht nga madhësia e tij e vogël, Piranha ruan një performancë të shkëlqyeshme, duke skanuar pothuajse të gjitha barkodet 1D dhe 2D pa probleme.

16,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A08107 Kategori: , , ,
  • Bluetooth wireless mund të përdoret për të lidhur Piranha me një kompjuter celular, telefon të konsumatorit, tablet ose mikro kiosk.
  • Kjo përshtatshmëri dhe transportueshmëri e bën atë zgjidhjen perfekte për industri si shitjet me pakicë, magazinimin dhe aplikacionet online për jashtë linje (O2O) si biletat elektronike dhe porositë elektronike.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg