Handheld Scanner 1d Zebra Ls1203 Usb Kit

13,790 L

  • Skaneri dore LS1203 nga Zebra është krijuar për të përmbushur nevojat e shitësve me pakicë, duke dhënë skanim lazer me cilësi të lartë, ergonomi miqësore për përdoruesit dhe qëndrueshmëri me një çmim të volitshëm.
  • Me LS1203, shitësit me pakicë shijojnë performancën, tiparet dhe besueshmërinë e nevojshme për të minimizuar gabimet e futjes së të dhënave dhe për të rritur produktivitetin nga regjistri në dhomën e pasme.

13,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A08046 Kategori: , , ,
Barkodi (et) 1D
Teknologjia e skanimit Lazeri
Modeli i skanimit Linear
Skanimi nga etiketat
Diapazoni i optikës standard (SR)
Diapazoni i skanimit 0 – 26 cm
Lidhja me tel
Ndërfaqja (et) USB
Përmasat 62 x 180 x 71 mm
Klasa e mbrojtjes IP43
Pesha 122 gram

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg