Handheld Scanner Honeywell Voyager 1450g2d-2usb

24,550 L

Skaneri Voyager 1450g siguron leximin e të gjitha drejtimeve të barkodeve lineare, me aftësinë për të azhurnuar në mënyrë të përballueshme në skanimin e barkodit PDF dhe 2D për lehtësinë tuaj.

24,550 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A08053 Categories: , , ,
Technical details
Interface RS-232 + USB + Keyboard Wedge
Colour of product Black
International Protection (IP) code IP40
Power
Power consumption (typical) 2 W
Power consumption (standby) 0.45 W
Power source type DC
Operational conditions
Operating relative humidity (H-H) 0 – 95%
Storage temperature (T-T) -40 – 60 °C
Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C
Performance
Light levels (direct sunlight) 0 – 95 lx
Weight & dimensions
Weight 130 g
Height 82 mm
Width 169 mm
Depth 62 mm
Scanning
Scanner type 1D/2D
Ports & interfaces
Connectivity technology Wired
Design
Type simple

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg