Helikopter Hot Wheels Tiger Shark R/C 2019

3,390 L

  • Helikopteri me telekomandë Hot Wheels Shark Bite ka kontroll xhirosh duke e bërë të lehtë fluturimin brenda ose jashtë shtëpisë.
  • Fuqizohuni me funksionin e përshtatshëm të karikimit të aparatit dhe madje fluturoni në misionet e  natës me prozhektorin LED të integruar!

3,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123938 Kategori: , , ,
Koha e fluturimit: 5-6 minuta
Diapazoni i fluturimit: 8 metra
Koha e karikimit: 35 minuta
Kërkohen bateri: 4 x AA (Nuk përfshihen)
Përmasat e produktit (CM): 18,0 x 4,0 x 9,4
Përmasat e paketimit (CM): 25,0 x 7,5 x 21,5
Pesha e produktit (KG): 0.3

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg