Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
INSTAX MINI 11 CHARCOAL GRAY SCRAPBOOK BOX

14,990 L

14,990 L

INSTAX MINI 11 CHARCOAL GRAY SCRAPBOOK BOX

14,990 L

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

SKU: UNI164448 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Modeli INSTAX mini 11 vjen bashke me aksesoret qe eshte mbajtesa e aparatit.nje album  ku mund te vendosni fotografite si dhe nje pako me letra fotografie Lente 2 konponenete 60 mm, 1:12.7 Fuqia e blicit eshte 0.6-2.7 m.

Mundesi rregullimi te drites ne varesi te ambientit ku ndodheni.

Ky aparat ju jep mundesi te beni edhe selfie ku ju mund te shihni veten tek nje mini pasqyre qe gjendet afer lentes.

Permasat e imazhit ne fotografi 62mm x 46mm

Punon me 2 bateri AA

Permasat 107.6mm × 121.2mm × 67.3mm / 293g

Informacion shtesë

Ngjyra

Marka

Tipi

Lloji