Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
INSTAX SQUARE SQ20 BEIGE

23,650 L

23,650 L

INSTAX SQUARE SQ20 BEIGE

23,650 L

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

 

SKU: UNI164454 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Modeli  SQUARE SQ20

Te jep mun desi te besh nje video 15 sec nga ku mund te zgjedh nje fragmet per ta printuar ne fotografi

Mund te editosh fotot

Mund te vendosesh filtra

Madhesia e fotos 86 mm x 72 mm/3.4 in. x 2.8 in.

Rregullim automatik i drites per te patur rezultatet me te mira ne foton tuaj.

I pajisur me kapak per lenten qe te mos demtohet.

Punon me 2 bateri AA  1.5V alkaline .

Informacion shtesë

Marka

Lloji

Ngjyra

Tipi