INSTAX SQUARE SQ20 BLACK

Çmimi origjinal qe: 24,490 L.Çmimi i tanishëm është: 23,650 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

INSTAX SQUARE SQ20 BLACK

Çmimi origjinal qe: 24,490 L.Çmimi i tanishëm është: 23,650 L.

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

 

Kategori: , , Etiketa: ,

Modeli  SQUARE SQ20

Te jep mun desi te besh nje video 15 sec nga ku mund te zgjedh nje fragmet per ta printuar ne fotografi

Mund te editosh fotot

Mund te vendosesh filtra

Madhesia e fotos 86 mm x 72 mm/3.4 in. x 2.8 in.

Rregullim automatik i drites per te patur rezultatet me te mira ne foton tuaj.

I pajisur me kapak per lenten qe te mos demtohet.

Punon me 2 bateri AA  1.5V alkaline .

Marka

Lloji

Ngjyra

Tipi

INSTAX SQUARE SQ20 BLACK

Çmimi origjinal qe: 24,490 L.Çmimi i tanishëm është: 23,650 L.