Jastek Duarsh Gaming Redragon P023

890 L

● Pushuesi I dores Redragon TKL Pad i bërë nga Memory Foam, Madhësia 3,19 x 0,87 x 14,35 inç e përsosur për tastjera me  87 taste 60 përqind, tastierë mekanike dhe laptopë. Përmirëson qëndrimin e duarve .
● Mbushja e pushimit të dorës Redragon Ergonomic përdor mbushje me cilësi premium me qëndrueshmëri të butë dhe mesatare. Përparësitë e Memory Foam mbi Gel ose Silicon është se ai siguron një Lehtësim të Vërtetë të Kyçit dhe Çlirimit të Pensionit specifik për formën unike të kyçit tuaj
● Jastëku i kyçit të dorës do t’ju ndihmojë të mbani shtrirjen e duhur të kyçit dhe mbështet kyçin tuaj gjatë lëvizjeve të përsëritura dhe ndihmon për të parandaluar komplikimet e kyçit të dorës si mpirje, ndjesi shpimi gjilpërash, Sindroma e Tunelit Karpal
● Cilësi premium e qëndrueshme, jastëku ergonomik i duarve lahet dhe pastrohet lehtë. Veshja e papërshkueshme nga uji parandalon dëmtimin nga pijet e derdhura ose aksidenteve të tjera
● Dizajni i Rrëshqitjes Zero dhe Anti-Curling. Baza e gomës prej silikoni kundër rrëshqitjes ndihmon pushuesin e duarve të qëndrojë i sigurt në vend duke parandaluar levizjen. Perdoret per tastierë mekanike lojrash, laptopë tastierë MAC

890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122631 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg